Jdi na obsah Jdi na menu
 

Rozpis akcí 2018 - 2019

 

 

 

Leden:

6.1. – so Komorovice - Humpolec

12. 1-.pá Čáslav- Město Čáslav

13.1. - so Pardubice – Myslivecký ples - Čeperka

19.1.   pá Maleč – Hasičský ples       

20.1. -  so Golčův Jeníkov – Hasičský ples 

26.1. - pá Žleby – Rybářský ples                                                                

27.1. -  so Habry – Sportovní ples

 

Únor:

2.2. - pa Bratčice - Sportovní ples

3.2. - so Malčín – Hasičský ples

9.2. - pá Třemošnice - maturitní ples

10.2. - so Horní Krupá - hasičský ples

17.2. - so Potěhy - sportovní ples

23.2.- pá Žleby – Hasičský ples.

24.2.- so Suchdol - hasičský ples

Březen:

3.3. - so PlesMikroregion - Čáslav Grand

17.3. - so Nová ves - Světlá n/S

31.3.- so Ledeč nad Sázavou – hotel Sázava

Duben:

1. 4. - ne- Bratčice - Velikonoční veselice  NEDĚLE!

21.4. - so Nasavrky – Sidecar club JAWA

28.4. so- Žleby svatba

30.4. po- Bratčice-čarodky

 

 

Květen:

12.5. so- Žleby - pouťová

26.5. so- Zbraslavice - narozky

29.5. út- Trnávka – rekr. stř. - Bernard

 

Červen:

2.6. so- Světlá n. Sáz. – kolaudace

9.6. so- Nové Dvory - narozky

15.6. pá- Havl. Brod – 100let házené

16.6. so- Kozohlody

23.6. so- Ronov nad Doubr.-slavnosti

30.6. so- Habry - pouť

 

Červenec:

6.7. pá- Červená Řečice

7.7. so- Kolín – Radek – narozky

14.7. so- Suchdol

28.7. so- Nové Dvory - pouť

 

Srpen:

10.8. pá -Ronov n.D

11. 8. so - Rynárec u Pelhřimova - pouťová

18.8. so- Starkoč

25.8. so- Zbýšov 

31.8. pá - Ratboř - parket

 

Září:

8. 9. so - Želiv - pouťová

 

Říjen:

6.10. so- Proseč

 

Listopad:

2.11. Havlíčkův Brod - soukr. akce

 

Prosinec:

7.12. - /pá/ Humpolec - soukromá akce

8. 12. - /so/ Světlá nad Sázavou - maturitní ples

21.12. - /pá/ Havlíčkův Brod - soukromá akce

25.12. - /út/ Píšt

28.12. - /pá/ Čáslav - vánoční turné Argema

           / hrajeme 23.00 - 01.hod./

31.12. - /po/ Malín

 

 

2019

Leden:

5.1. so- Komorovice Humpolec

11.1. pá- Čáslav město Čáslav

12.1. so- Soukromá akce

18.1. pá- Maleč has.

19.1. so- G. Jeníkov has.

25.1. pá - Havlíčkův brod - házená

26.1. so - Habry - fotbal.

 

Únor:

1.2. pá- Bratčice

2.2. so- Malčín has.

9.2. so - Potěhy - fotbal.

15.2.pá - Havl. Brod - Revel

16. 2. - /so/  Ronov nad Doubravou - retro ples

22.2. pá- Žleby has.

23.2. so- Suchdol has.

Březen:

2. 3. -  /so/ Čáslav

16. 3. - /so/  Nová ves u Světlé nad Sázavou

22.3. -/pá/ Schořov

23. 3. -  /so/ Miskovice u Kutné Hory - Josefovská

 

Duben:

20. 4. -  /so/ Nasavrky